Кухонна плита: особливості вибору

07 лютого 2023, 10:12

Незважаючи на велику кількість сучасної побутової техніки, незамінним пристроєм у квартирі є кухонна плита. Існує безліч моделей, які відрізняються за своїми розмірами та функціями. Інтернет-магазин Store in UA пропонує десятки варіантів обладнання.

Клас побутової техніки

Перш за все варто визначитися з класом плити. Наприклад, для невеликої дачі підійде модель економ-класу. В ній є всього 1-2 конфорки та духова шафа (або навіть без неї). Адже мало хто буде готувати на дачі вишукані страви.

Але найбільш популярними є моделі з середнього цінового сегменту. Зазвичай у таких пристроях є 4 конфорки, хороша духовка, кілька додаткових функцій. Серед інших можливостей:

  • електричне розпалювання (автоматичне або кнопкове);
  • гриль;
  • конвекція;
  • автоматичне вимкнення при переливі через краї посуду (під час закипання рідини);
  • автоматичне блокування газу за відсутності вогню тощо.

Звісно, чим більше додаткових можливостей, тим вища вартість кухонного обладнання.

Найбільш функціональними є преміальні моделі. Вони мають не лише ексклюзивний дизайн, але й смарт-функції. Наприклад, користувачу потрібно лише обрати рецепт, а все інше зробить плита. Звісно такі пристрої найдорожчі.

Види побутових плит та їхні особливості

Класичні моделі працюють від газу або електрики. Цю особливість варто враховувати при виборі пристрою: в місцевості, де немає доступу до газу, краще встановити електроплиту. Газові моделі легко встановлювати, вони можуть працювати від газового балону. Головний їхній недолік полягає в неможливості точно контролювати температуру, що важливо для професійної кухні.

Електричні плити – потужні пристрої, які потребують особливих умов встановлення. Наприклад, потрібен окремий кабель, якщо йдеться про використання побутової техніки в будинках зі старою електропроводкою.

Існує і компромісний варіант: в комбінованих плитах є можливість роботи і від побутового газу, і від електрики. Зазвичай в таких моделях є 2 електричні та 2 газові конфорки, духовка при цьому також працює від електрики.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору