Кухарчук подякував меру за підтримку своєї кандидатури на виборах

16 вересня 2020, 11:15

Фото з чинним міським головою виклав на своїй фейсбук-сторінці кандидат на посаду міського керманича на майбутніх виборах Дмитро Кухарчук.

Подякував Анатолію Бондаренку за підтримку своєї кандидатури.

- Настав час задіювати ВІП-агітаторів. Щиро дякую Анатолію Бондаренко за підтримку на виборах. Дякую за ряд проектів, які допомогли реалізувати, зокрема Ambros HUB, Ambroscrossfight SportClub - Спортивний Корпус Черкаси, Тир ім. В‘ячеслава Галви, Будинок Ветеранів ім. Є. Подолянчука м. Черкаси і реконструкцію вулиці Героїв Дніпра. І хоч в багатьох моментах наше бачення розвитку міста розходиться, з честю приймаю естафету і булаву міського Голови. Обіцяю бути гідним очільником міста і перетворити Черкаси на місто мрій.

Аналогічний пост подяки днем раніше з’явився і в адресу Олега Петренка – депутата Верховної Ради 8-го скликання та бойового побратима Дмитра Кухарчука.

Поділитись

Коментарі

Гатила :

Чудово. Голосую за Кухарчука – людини дії, Захисника України. Не за зелених же пустоболів голосувати типу Скічка?

Ольга :

Тоді краще нехай Бондаренко залишається! 4 роки слухати, бачити та терпіти цього бунтаря та неадеквата Кухарчука немає бажання. Він буде протистояти владі, розбурхувати та підбурювати людей, заводитись з-під півоберту сам та підпрягаючи народ. Я взагалі не розумію, чому він вирішив після служби в АТО податися в політику, і тим паче, керувати містом. Ні, “місто мрій” для нього – непосильна задача, нехай не переоцінює свої можливості та лестить собі.

Ольга :

Я бачу на посаді мера врівноважену, розумну, освічену людину. А не того, хто кидається на одного президента із фаєрами, а другого принижує написами типу “ЗЕ!КА геть”. Це недостойна поведінка як для кандидата як у депутати, так і мера.

Вгору