Кримчани-переселенці зможуть голосувати на Черкащині

01 травня 2014, 09:55

Права кримчан, які перебувають у межах Черкаської області, на участь у виборах буде збережено – про це йшлося під час координаційної наради за участю голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка.

Інформацію про порядок тимчасової зміни місця голосування виборці з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя можуть знайти на офіційному веб-сервері Центральної виборчої комісії України у рубриці «Інформаційне забезпечення виборів». Крім цього, інформація відповідного характеру поширюється у всеукраїнських друкованих ЗМІ, а також на телебаченні та радіо.

Станом на 29 квітня до відділів ведення Державного реєстру виборців Черкаської області звернулося 24 особи. Іх було включено до списків виборців, шляхом тимчасової зміни місця голосування.

- Кожен кримчанин, який виявить бажання голосувати, зможе зареєструватись у списках виборців за місцем його перебування. Тож протягом передвиборчого періоду ми працюємо без вихідних, аби кожен переселенець з АР Крим та м. Севастополя міг отримати своєчасну необхідну інформацію щодо участі у виборах на території Черкаської області, – зазначила начальник відділу адміністрування реєстру виборців обласної державної адміністрації Любов Трояк.

Поділитись

Коментарі

Вгору