Красуня з Черкащини залишила проект “Холостяк”

05 травня 2018, 07:31

Фото з сайту beauty.ua.

4 травня на на телеканалі СТБ виходить 9 випуск 8 сезону шоу "Холостяк". Минулої церемонії вручення троянд музикант Рожден Анусі здивував глядачів проекту, залишивши всіх 6 дівчат.  У цьому випуску запрошення на побачення отримали Яна та Оля. Кожна дівчина матиме шанс поспілкуватись з Холостяком та вплинути на вибір Роджена, пише "24 канал".

Сам музикант розповів, що Яна приваблює його своєю пристрасністю, а Оля – жіночністю. Однак Роджен Анусі все ж повинен буде вибрати ту, з якою не може ще розпрощатись на проекті.

Перед зустріччю з дівчатами Рожден Анусі придумав нетипове завдання: красуні спільно з Холостяком повинні були викласти плитку на стіні. Таким чином музикант вирішив перевірити, чи здатні Оля та Яна до "брудної" роботи. Обидві дівчини впорались із завданням.

Після цього Холостяк поспілкувався з красунями та зрозумів, що, хоч з Ольою вони найбільше спілкувались на проекті, вона залишилась занадто закритою перед ним.

У Рождена Анусі склалось враження, що дівчина не договорює йому всієї правди, а під час побачення готова була накинутись на нього з кулаками. І хоч вона заперечувала це, Холостяк все ж обрав Яну, а Олю по-джентльменськи провів до авто.

Слід зазначити, що Оля - 22-річна модель зі Сміли - одразу звернула увагу холостяка на себе. І саме вона виграла перше побачення із ним. Втім, незважаючи на явну симпатію, поступово у Рождена почали з'являтися сумніви щодо Ольги. Особливо це було помітно після побачення, на якому вони разом мали доглядати дітей.

 

Черкащанка сказав:

Ну кто захочет взять в жены девушку, которая себя зомбирует на замужество, даже не видя с кем?! Да, она мила, но не более того. Зациклена на себе, своём обаянии, своём имидже, да просто на завышенной самооценке. ЧТО она могла дать Рождену? Приспособленка, как, впрочем, и многие красивые, но не слишком успешные и умные девушки. Только брать! Милое создание, тогда тебе не на шоу!)))

Вгору