Кращі черкаські спортсмени отримуватимуть по 2 тисячі гривень стипендії

16 березня 2016, 20:58

спорт

Щомісячну стипендію міського голови в розмірі 2 тисячі гривень отримуватимуть 15 кращих спортсменів Черкас. Відповідне рішення депутати ухвалили під час сесії, яка відбулася 15 березня. За це висловилося 33 обранці.

Мета таких виплат – стимулювати спортсменів до успішних виступів на змаганнях національного й міжнародного рівня. Серед обов’язкових умов для призначення такої стипендії спортсменам є здобуття ними призового місця у чемпіонатах, Кубках України, світу, Європи, Олімпійських, Параолімпійських, Дефлімпійських іграх та постійне проживання в Черкасах.

Хто зі спортсменів отримуватиме таку стипендію, визначатиме спеціально створена комісія шляхом відкритого голосування. Її склад (за посадами) має затвердити своїм рішення виконавчий комітет Черкаської міської ради.

Як повідомив на сесії заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, на виплату стипендії до кінця 2016 року в бюджеті міста передбачено 240 тисяч гривень.

Під час обговорення проекту рішення "Про затвердження стипендії міського голови провідним спортсменам м. Черкаси" між депутатами розгорнулася жвава дискусія. Частина з них виступила за те, щоб затвердити розмір стипендій не пропорційний, а відповідно до рівня змагань. Урешті, поки проект рішення лишили без змін.

У 2016 році стипендії міського голови виплачуються з наступного, від прийняття комісією рішення місяця, за результатами виступів спортсменів у 2015 році.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору