Днями, 9 вересня, у світі відзначали День краси. Свято заснували у 1995 році й заснував його Міжнародний комітет естетики й косметології "СІДЕСКО".
Журналісти "Про все" вирішили долучитися до відзначення цього свята й опитали відомих черкащан, кого вони вважають гарними та скільки витрачають грошей на власну вроду.
"Мій ідеал краси недосяжний, тому я мовчки кайфую від красивих дівчат поруч", - ведуча Юлія Горб
- Яку жінку можна назвати гарною?
- Жінка, у якої щось болить, щось її турбує, не має сил на красу. Тому в першу чергу треба подбати про здоров‘я, в тому числі і ментальне. Що ж стосується зовнішності, то в епоху тренду на натуральність обов‘язкові атрибути - це здорова шкіра, відсутність синців під очима (а тут важливий сон), доглянуте волосся і спорт (тут уже вподобання кожної). На мою думку, манікюр обов’язковий. Особисто мені подобаються у дівчат пухлі губки від природи і великі очі (сама я не власниця такої зовнішності, тому мовчки кайфую від красивих дівчат поруч).
- Який твій ідеал краси?
- Ідеал краси для мене - це та фантазія, якою я себе уявляю сама: з довгим волоссям, гарними віями, широкими бровами, об‘ємними губами, з меншою вагою та іншим розміром ноги). Цей ідеал такий недосяжний, що немає сенсу намагатися бути схожим на когось, якщо ти навіть до ідеалу себе не можеш дотягнутися.
На себе в місяць я витрачаю не так багато - манікюр і педикюр - обов‘язкова процедура. А в моїй косметичці з доглядової продукції лише крем - лінива я в цьому плані до себе.
- Який чоловік для тебе гарний? Що важливо для цього?
- Моє суб‘єктивна відповідь - це розум. Обожнюю розумних чоловіків, свого по цьому ж критерію обирала. Якщо по якостях, то тут важливе ставлення чоловіка до мене, бо закохуюсь я саме в це. Що стосується зовнішності, то люблю високих чоловіків з гострими вилицями, але мені такі не траплялись, на жаль, - розповідає Юлія Горб.
Раніше ми розповідали про те, які найнеординарніші весілля проводила Юлія Горб і як одружувала пару песиків
"Гарна дівчина - маленька брюнетка з почуттям гумору", - журналіст Валентин Чернявський
- Якого чоловіка можна назвати гарним? Того, в кого немає постійних синців під очима. Йому для цього потрібно менше пити.
На себе в місяць я витрачаю 500 грн - на перукарню. Тример вже купив, тож бороду корочу самостійно.
Гарною можу назвати маленьку брюнетку з почуттям гумору, - зізнається Валентин Чернявський.
Нагадаємо, нещодавно Валентин Чернявський розповів, чому не дарує квіти вчителям своєї доньки
"Для мене важлива охайність і доглянутість", - співорганізаторка фестивалю "Гайда" Марина Сухенко
- Зараз порахуємо, скільки я витрачаю на себе. Враховуючи абонемент в спортзал (бо для того, щоб красу навести я туди і ходжу), фарбування брів і косметика (кожен місяць різна, тому сума приблизна), а за манікюр з сестрою я розраховуюсь купівлею гель-лаків тощо. Тому кінцева сума - це приблизно 3000 гривень на місяць, якщо "мінуснуть" спортзал - 1000-1500 гривень на косметику, брови та манікюр. Одяг щомісяця не купую, тому можна і не рахувати.
Не знаю прям як "краса", але для мене важлива доглянутість і охайність. Манікюр, акуратна гарна стрижка, органічний макіяж (або його відсутність) - все для цього. А ідеалу жіночої краси не маю. Щодо хлопця/чоловіка - така сама історія - головне доглянутий охайний зовнішній вигляд. А те скільки кубиків пресу (і чи взагалі вони є) та інші загальноприйняті поверхневі стереотипи - неважливі, - розповідає Марина Сухенко.
"Гроші, витрачені на себе - це інвестиції", - директор Центру стоматології Микола Голобородько
- Гарний чоловік - він харизматичний. У всьому має бути баланс. Скільки я витрачаю грошей на власну зовнішність? Це інвестиції, а не витрачання грошей. Тому вони безцінні.
Гарною ж можна назвати ту жінку, в якої сяють очі, - впевнений директор Центру.
"Гарна жінка — здорова й зі здоровим оточенням", - майстриня спорту з тхеквондо Анна Тарапата
- Для мене першочергово жіноча краса — у волоссі. Якщо воно гарне, доглянуте, сяє — це каже про те, що і в організмі та з нервовою системою людини все добре. Важлива також чиста шкіра — без прищів, висипань. Я за природну красу. яку нам дала природа, без зайвої косметики. І, звісно, фігура — вона має приваблювати. Якщо м'язи тіла в тонусі, то це завжди гарно, навіть якщо не відповідає "стандартам "90-60-90", — розповідає Анна Тарапата.
Ідеалу краси для Анни немає — вона вважає ідеальним тілом своє, коли воно було на піку краси.
- Мої особливості — невисокий зріст, округлі сідниці, певні особливості будови ніг через те, що я тривалий час займаюся спортом. Тому ідеалів мені й не треба, це я сама, — каже черкащанка.
Спеціально для "Про все" спортсменка розповіла, які процедури робить для того, щоб зберегти свою красу.
- Для мене важливо, щоб руки були доглянуті, тому я роблю манікюр і педикюр, це коштує 800-900 гривень. Накладні вії я зараз зняла, вирішила повернутися до попереднього свого образу. Купую багато вітамінів, роблю комплексний догляд за волоссям, щоб вони відновилися. Роблю плазмоліфтинг — він коштує від 600 гривень. Епіляція коштує до двох тисяч гривень. Масажі (я роблю нестандартні, а такі, щоб були як "каток"). І працюю з кіностезіологом. І роблю зачіску та фарбую волосся. Загалом у місяць я витрачаю орієнтовно 4 тисячі гривень, — перераховує Анна Тарапата.
Наостанок спортсменка-тренерка пояснює: красива людина — та, яка здорова. Якщо оточення та люди поряд не токсичні, то й вона сама відчуватиме себе справді гарною.
Спілкувалася Аліна Євич
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram