Краєзнавець із Черкащини потрапив до Книги пошани

12 червня 2019, 10:32

Краєзнавець із Черкащини потрапив до Книги пошани

Виконком Тальнівської міської ради вніс до Книги пошани міста Тальне заслуженого працівника культури України, краєзнавця Вадима Мицика, пишуть "Вісті Черкащини".

Вадим Федорович майже 30 років працював директором Тальнівського музею історії хліборобства та був режисером народного аматорського фольклорно-етнографічного гурту «Оріяни» Тальнівського районного будинку культури. Пропагує народно-обрядову культуру та пісенне багатство жителів Тальнівщини. Почесний член тальнівського районного літературно-музичного об’єднання «Передзвони».

За просвітницьку роботу етнограф і фольклорист отримав звання почесного краєзнавця України, лауреата премій імені Михайла Максимовича, Івана Нечуя-Левицького, Вікентія Хвойки.

Мицик – кандидат в майстри спорту, багаторазовий чемпіон і рекордсмен України серед ветеранів з бігу на різні дистанції, учасник чемпіонатів світу та Європи 1999-2004 років.

Зауважимо, перед виконкомом відбулося засідання комісії з визначення осіб для занесення до Книги Пошани міста Тальне на якій одноголосно підтримали кандидатуру Вадима Мицика.

Читайте такожТроє черкащанок отримали нагороди Національної премії «Найкраща українка в професії».

Коментарі

Вгору