КП «Черкаська служба чистоти» отримало новий сміттєвоз

10 жовтня 2018, 22:03

КП «Черкаська служба чистоти» отримало новий сміттєвоз

Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» отримало новий сміттєвоз марки «Ford» з німецьким гідравлічним обладнанням.

Сучасна спецтехніка зможе збирати побутові відходи з близько 110 контейнерів. Загалом потужність цього автомобіля розрахована на 22 кубічних метрів пресованого сміття.

– Аби виконувати свої зобов’язання перед містянами, нам доводиться користуватися послугами підрядної організації. За перевезення сміття щомісяця сплачуємо їм близько 3,6 мільйонів гривень, – розповідає виконувач обов’язків директора КП «ЧСЧ» Ігор Слинько.

КП «Черкаська служба чистоти» отримало новий сміттєвоз

За його словами, кожного місяця в Черкасах накопичується близько 53-54 тисяч кубів твердих побутових відходів. Для того, аби самостійно впоратися з такою кількістю сміття, їм необхідно ще, щонайменше, сім машин.

– Досі в нашому розпорядженні був лише старенький МАЗ, який забирає сміття із 40 контейнерів. У перевізника ж – 8 машин, які працюють на лінії, – розповів Ігор Володимирович. – До слова, востаннє техніку на підприємстві оновлювали ще в 2007 році, тоді нам купили один ЗІЛ.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору