“Кожна річ транслює кіно” – черкаська стилістка згадала, як тікала від автівок у сукні “міні”

09 серпня 2020, 22:25

Фото з особистої сторінки

Черкащанка Ксенія Геріх розповіла на своїй сторінці у соцмережі, що лише одного разу за своє життя надягала сукню "міні" без супроводу свого коханого. Причина - у непристойних пропозиціях, які їй пропонували.

Черкащанка називає себе "дівчинкою з 90-х" - із тих років, коли співачку Анжеліку любили за "тісний одяг, струнку фігуру та ноги, та за лялькові очі".

- Тоді наші мами дивилися бразильські серіали, а ми - американські. І там усі дівчата були у коротких спідницях, - згадує Ксенія Геріх. - Я їх ніколи не любила - вони здавалися мені занадто непристойними. І в 17 років я вирішила, що не буду зваблювати хлопців коротким одягом і зовнішністю, а "братиму" розумом.

Однак на день народження коханого стилістка вирішила надягнути коротку сукню. Усього їй потрібно було пройти близько кілометра - з частини вулиці Одеської до району "Луначарського".

- Був сонячний день. Я йшла тротуаром у сукні кольору весняної трави, яке мене облягало і було значно вище коліна. Скажу без прикрас: фігура була такою, що у хлопців відвисали "шухлядки", коли ті мене бачили. Мені сигналили водії автівок, прицмокували зі словами "Ух, яка!" та пропонували підвезти. Не знаю, кому таке подобається. Як на мене, це непристойно, - згадує Ксенія Геріх.

Останні 100 метрів до будинку коханого стилістка бігла. Після того без супроводу хлопця одяг такої довжини вона не надягала.

- Коли я зараз бачу дівчат у шортах, які ледь прикривають (хоч і гані) сідниці - завжди згадую ту весняну прогулянку. Кожен обирає сам, що надягти. Але кожна річ на вас транслює кіно. Короткометражний фільм, але з сенсом, - каже стилістка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору