Кожен рік приймаю, як подарунок, – відомий співак з Черкащини святкує свій ювілей

31 липня 2018, 23:11

31 липня Олегу Виннику виповнюється 45 років. Сольну кар'єру в Україні він почав у 2011 році. Раніше співак працював у Німеччині - співав у мюзиклах "Знедолені" і "Елізабет". Зараз Винник дає не менше 150 сольних концертів на рік. Український співак Олег Винник розповів, що не відчуває себе на свій вік, інформує "Бульвар Гордона".

- Я ніколи не думав про те, що рік від року старію. Навпаки - насолоджуюся кожним днем. Скажу більше: мене ніколи не турбували думки про те, як було б чудово повернутися на 10 або 20 років тому. Нецікаво проживати по-іншому те, що вже було. Кожен рік приймаю, як подарунок, тому що це новий досвід, - поділився думками співак.

- Якщо уколи краси дозволяють людині комфортніше себе почувати, чому ні? Хоча здоровий спосіб життя, відсутність шкідливих звичок і використання кремів - це, як на мене, більш прийнятний варіант. Ботокс і підтяжка обличчя все одно помітні. Дивлюся на своїх колег по шоубізнесу і відразу бачу, хто був у пластичного хірурга, а хто до життя ставився розумніше, - розповів Винник.

Співак зізнався, що популярність позбавляє його деяких радощів життя.

- Найголовніше - немає можливості бачитися з рідними. Шоу-бізнес дуже затягує, назад дороги немає. Зрозуміло, що можна взяти і все кинути. Але коли розумієш, якими будуть наслідки, скільки всього може впасти за тобою, не можеш собі дозволити зупинитися. адже є велика команда, яка від мене залежить, - зазначив Олег Винник.

Вгору