Коваленко ініціює перевірку черкаських підприємств УТОС і УТОГ

11 липня 2014, 20:34

Черкаським підприємствам УТОС і УТОГ потрібна серйозна перевірка і децентралізація. У цьому пообіцяла посприяти голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко під час засідання круглого столу з питань проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

З проханням про допомогу до голови обласної ради звернулися черкаські представники УТОС і УТОГ. Вони розповіли про те, що їхні підприємства фактично розкрадені і не працюють у нормальному режимі. Ще з Радянського Союзу в спадок незалежній Україні перейшли такі громадські організації, як УТОС і УТОГ. Центральні правління цих організацій зосередили в своїх руках необмежену владу, кошти і контроль, що породило корупцію, кругову поруку, байдужість до діяльності підприємств, а найголовніше до їх членів, наслідком чого стало повне розкрадання, занепад та фактичне знищення Черкаського УВП УТОГ, Черкаського та Звенигородського УВП УТОС.

- Потрібно реально провести децентралізацію цих організацій. Це дасть можливість первинним організаціям на місцях брати участь у розбудові власних підприємств, підбирати кадри, а в першу чергу - директорів, впливати на розвиток підприємств, що дасть можливість створювати робочі місця для інвалідів, забезпечуючи пристойний рівень життя, а первинним організаціям – отримувати відрахування на статутну діяльність, - зазначає Валентина Коваленко.

Голова обласної ради ініціюватиме, щоб була проведена детальна перевірка діяльності Черкаського УВП УТОГ, Черкаського та Звенигородського УВП УТОС. А із лобіюванням питання децентралізації організацій людей із вадами зору і слуху у Верховній Раді пообіцяв допомогти народний депутат України Леонід Даценко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору