У Черкасах прогресує масова епідемія запалення хитрості, – нардеп

11 лютого 2014, 17:01

Народний депутат України від партії "УДАР" Ірина Геращенко вважає, що окремі черкаські посадовці захворіли на запалення хитрості "ящур-прищур". Зокрема, ця епідемія поширилася на суддів Апеляційного суду, які б мали розглядати політичні справи, але раптово похворіли. Також цієї епідемії, на думку нардепа, мабуть, дуже боїться в.о. міського голови Віктор Білоусов, який не лише заборонив масові зібрання в місті, але й обмежив вільний вхід на громадські слухання наявністю при собі паспорта.

- Останній тиждень в Апеляційному суді припинили розглядати справи затриманих щодо зміни запобіжного заходу. Усі ці справи безпідставно пересуваються на невизначений термін. Учора не розглянули п'ять таких справ, сьогодні - три. Я запитала у керівника Черкаського Апеляційного суду пана Бабенка, у чому причина таких дій? На що він мені відповів, що просто масова епідемія "ящура-прищура", грипу тощо в Черкаському апеляційному суді, а усі судді, які розглядають політичні справи, захворіли. Є така хвороба - запалення хитрості під назвою "ящур" та "прищур". Мабуть, це стало підставою і для в.о. міського голови Білоусова звернутися до суду через масові епідемії в Черкасах, щоб заборонити масові заходи, - зазначила Ірина Геращенко.

Але найбільше народного депутата обурило те, що сьогодні її помічники не змогли отримати це рішення суду, щоб подивитися аргументацію, на основі якої наразі в місті заборонено усі масові заходи.

- Доведеться писати депутатський запит, щоб побачити цю аргументацію, щоб піднімати питання про те, що в Черкасах сьогодні під забороною опиняються конституційні права і свободи громадян, зокрема, це право на зібрання. Але блокуються не лише масові акції, але й громадські слухання. Мені повідомили, що міськрада зазначила, що туди люди мають приходити з паспортами. Слухайте, може давайте одразу й відбитки пальців будемо робити?! - обурилася представниця "УДАРУ".

На її думку, проведення громадських слухань є необхідним, оскільки важливі для міста питання мають ухвалюватися публічно.

- Черкасці мають говорити про те, яким вони бачать розвиток міста, а влада повинна перед ними звітувати, - сказала пані Ірина.

За словами народного депутата тенденція заборон та обмежень, яка поширюється на черкасців, сьогодні є досить небезпечною, а Віктор Білоусов наразі повторює усі найгрубіші помилки обласної влади: відірваність від суспільства, небажання діалогу, спроба тиснути, шантажувати і залякувати громадян, тиснути на суди з вимогою ухвалювати антизаконні рішення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору