Корсунчани невдоволені ходом розслідування вбивства журналіста

23 грудня 2014, 14:21

412

Громадські активісти невдоволені розслідуванням низки злочинів по району. Зокрема, вбивства журналіста Василя Сергієнка, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

На думку заступника голови Народної ради Корсунщини Анатолія Безуглого, за місяці ясності у справах не побільшало. Разом із іншими активістами він поскаржився на це очільнику області на особистому прийомі громадян.

– Ми вдячні Юрію Олеговичу, що він дослухаєтеся до громадськості, – каже активіст. – Ми вже з цього приводу з ним зустрічалися. Опісля правоохоронці активізувалися, а тепер знову справи на гальмах. І нам отримати від них інформацію вкрай складно.

Як розповів голова Черкаської ОДА, у розслідуванні резонансного вбивства Василя Сергієнка таки є зрушення.

– Я щотижня зустрічаюся із правоохоронцями, – зауважує Юрій Ткаченко. – У цій справі була затримка в одному питанні, але тепер усе вирішено. Перспектива розкриття цього злочину є. Деталей не можу повідомити – таємниця слідства.

Нагадаємо, громадського діяча, журналіста Василя Сергієнка знайдено вбитим у корсунському лісі ще 5 квітня. На його тілі правоохоронці виявили низку ножових поранень і сліди катувань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору