Черкаську молодь збирають на військовий вишкіл

23 грудня 2014, 14:46

1

Військово-патріотичний вишкіл для молоді в черговий раз організовує станиця Черкаси Національної скаутської організації України “ПЛАСТ”, інформує ГромЧе.

Учасників чекають заняття із тактики ведення бою, переміщення в групах, першої медичної допомоги, саперної справи, основ самозахисту. Заняття мають відбутися вже цієї неділі – 28 грудня.

– Це вже п’ятий такий захід у Черкасах. Його мета – дати молодим людям знання азів військової справи, – розповів старший пластовий прихильник НСОУ «Пласт» Микола Дарменко. –  Зазвичай, працюємо у групах по 20 осіб. Таким чином, навчання відбувається ефективно. А це головне, адже ми працюємо на результат, а не задля галочки.

Під час попереднього вишколу ази військової справи учасникам пояснювали бійці батальйону «Азов». Цього разу також планується залучити бійця АТО у якості інструктора.

– Перш за все прагнемо дати молодим людям базу знань, яка може знадобитися при вступі у добровольчі чи інші формування, – відзначає Микола Дарменко. – Бійці, котрі проходили таке навчання перш ніж потрапити в АТО, відзначали, що без цього їм було б значно важче.

Заняття відбуватимуться з 9 ранку до 16.00 та території комплексу “Дахнівська Січ”(колишній табір “Орлятко”).  Для навчання використовуватимуть макети зброї та гранат, а також страйкбольні приводи. Благодійний внесок для учасників – 35 грн. Вік учасників – від 16 років. Для 16-літніх обов’язковим є письмовий дозвіл батьків.

Обов’язковий виряд:

– тепле водонепроникне взуття з високим підйомом;

– шапка або балаклава або баф;

– теплі перчатки;

– термос з чаєм 1-1.5л;

– сухий пайок на обід;

– камуфльований або спортивний одяг;

– рюкзак/наплічник.

Додатково учасник може мати при собі:

– розгрузку, бронежилет;

– запальничку(п’єзову);

– ніж;

– особисті ліки (при потребі);

– додатковий внесок по бажанню учасника за 1 магазин шарів для гри в страйкбол – 18 грн.

Кількість учасників обмежена. Обов’язковою є попередня реєстрація за телефоном 0630417098.

Поділитись

Коментарі

Вгору