“Він призначений 100 років тому”: мер Черкас про нового керівника “Челуашу”

08 лютого 2023, 11:02

Новий керівник комунального підприємства "Челуаш" працює ще з початку нового року. Ним став Григорій Заїчко, який раніше працював там же заступником директора.

Про це в коментарі для Про все розповів мер Черкас Анатолій Бондаренко.

За словами міського голови, конкурс на цю посаду не проводили, бо Заїчко себе гарно зарекомендував ще у кріслі заступника.

"На самому підприємстві він вже з пів року працює, - каже Бондаренко. - Був заступником. Тому це таке призначення... Він призначений 100 років тому. Якщо не помиляюся, керівником він став на початку січня. Конкурс на посаду не проводився, бо визначилися так. Він себе показав як заступник фахово. На сьогодні в нього завдання - підготуватися до нового сезону і оновити парк техніки для утримання доріг у Черкасах. Водночас від попередника проблем не залишилося, все працює. Зарплата така ж, як і у всіх керівників комунальних підприємств. Не більше і не менше".

Інформацію про давню дружбу із Заїчком мер не заперечує. Також підтверджує, що раніше користувався автівкою нового керівника "Челуашу".

"Я з ним давно товаришую. Це ж не секрет, - пояснює Бондаренко. - Хоча, напевно, я більше з його покійним батьком товаришував. Ну якщо в одному селі народилися? Щодо автівки, це також не секрет і це занесено до декларації. Але це було давно. Просто давав покористуватися. Людина мала свої автосалони і для нього це не проблема".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

Уудачи новому/старому руководителю в освоении бюджетных средств на приобретении дорогостоящей техники

Черкащанин :

Не мерія а сільрада. Що не призначення, то кум то брат то сват, то з одного села, то з сусіднього села то разом в школу ходили. Нащо нам такий мер. Черкащани, тепер побачили за кого голосували, надалі робіть свій вибір не поспіхом та зважено.

Черкащанин :

Попередній коментар видалили. Повторюю, не міськрада а сільрада. Що не призначення то “кум” то “брат” то “сват”, то “вчилися разом” то з “одного села” то з “сусіднього села”. Ну взяв мер покататись та користуватись чужою машиною, ну і що, він же керівником став. Навіщо нам такий мер. Черкащани на майбутнє, дивіться за кого голосуєте на виборах.

Черкащанин :

Тем більше, якщо товаришує з ним або товаришував з його батьком, треба було провести конкурс, щоб все було за законом а не за висновками мера. Це схоже на прийняття рішення про преміювання мера у 500%, без нього за нього все вирішили. Ганьба. Мер повинен ветувати рішення про своє преміювання. Можливо і так ці кошти без нарахування премії меру перерахувати для потреб ЗСУ або щось придбати мерії для наших захисників.

Viktor :

Іде війна, Україна стікає кров’ю, стільки горя, сліз, смертей, – а в Черкасах продовжується давній, такий собі “міжсобойчик” по дерибану коштів громади. Як же по іншому, – ” … Ну в одному селі народилися?”

Viktor :

Особи, підслідні НАБУ:
– посадові особи місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої та другої категорій посад.
НАБУ – ви де?!

Ольга :

Чому в цьому підприємстві працюють спеціалісти, які не знають своїх посадових обов’язків ?

Вгору