Конкурс на роботу в сервісному центрі Черкаської області – 30 осіб на місце

27 вересня 2016, 19:15

2016-09-27-841

У Черкасах розпочалися інтерв`ю для кандидатів на стажування в сервісні центри МВС Черкаської області. На одне місце стажера претендувало майже 30 осіб.

Серед 745 поданих онлайн-анкет Головним сервісним центром МВС відібрано та запрошено на другий етап відбору – інтерв`ю, 100 кандидатів, інформують у прес-службі відомства.

Інтерв’ювання претендентів здійснює конкурсна комісія, яка складається з фахівців головного та регіонального сервісних центрів МВС та представників громадських організацій "Правозахист" та "Депутатський контроль".

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на електронні адреси претендентів до третього жовтня, а 26 найуспішніших кандидатів візьмуть участь у подальшій програмі стажування.

— Під час співбесіди ми намагаємося відбирати людей, які є достатньо вмотивованими, цілеспрямованими і які хочуть надавати якісні послуги населенню, – зазначив голова конкурсної комісії РСЦ МВС в Черкаській області Геннадій Цуркань.

Саме ж стажування проходитиме у два етапи, перший – теоретичний – триватиме з 10 по 17 жовтня, в ході якого стажерам будуть доводити основи надання сервісних послуг, професійну етику та законодавство з протидії корупції. Другий – практичний етап стажування триватиме – з 17 жовтня по 12 листопада. Після цього учасники здаватимуть іспити, і вже за їх результатами отримають сертифікати, з якими зможуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад разом з працівниками сервісних центрів, які зараз працюють на цих посадах.

Поділитись

Коментарі

Вгору