Конфлікт між «Черкасиводоканалом» і «Азотом» може бути вичерпаний уже наступного тижня

21 березня 2014, 10:08

 

Конфлікт між «Черкасиводоканалом» і «Азотом» може бути вичерпаний уже наступного тижня. У цьому переконаний представник комунального підприємства в Господарському суді Валерій Макєєв. Напередодні тут відбулося чергове засідання у справі, інформують "ВІККА-новини".

Нагадаємо, «Азот» через суд хоче стягнути з «Водоканалу» майже 23 мільйони гривень. Стільки комунальне підприємство нібито завинило хімічному за очищення міських стоків. У відповідь на це, «Водоканал» подав зустрічний позов до «Азоту». Там переконані: хімічне підприємство взагалі не мало права очищувати міські стоки, а тим паче встановлювати свої розцінки, бо не мало на це відповідної ліцензії. Судова тяганина між «Водоканалом» і «Азотом» розпочалася ще в жовтні торік. Представник комунального підприємства припускає: рішення у справі можуть ухвалити наступної середи і таки на його користь. Мовляв, події у країні вже вплинули на судову систему.

- Тут такий психологічний важкий момент. Раніше рішення так не ухвалювалися, коли з одного боку стоїть олігарх, а з іншого – бідне КП. Ніколи в житті комунальне підприємство не могло виграти спір в олігарха. Сьогодні потрібно щось змінити, але ухвалити таке рішення повинні люди, які по 20 років на цій посаді, - зазначив представник КП «Черкасиводоканал» Валерій Макєєв.

Вгору