Губернатор Черкащини переконаний в необхідності проведення реформи місцевого самоврядування

21 березня 2014, 09:31

На думку новопризначеного голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка зараз існує необхідність децентралізації влади та проведення реформи місцевого самоврядування. У цьому він запевнив журналістів під час робочого візиту до Золотоніського району.

– Зараз суспільству потрібна якісна реформа місцевого самоврядування. Кошти, які надходять до місцевих бюджетів сільських рад, повинні залишатися на місцях і спрямовуватися на розвиток соціальної сфери та інфраструктури, будівництва й ремонту доріг, – сказав він. – Я добре розумію, що не у всіх селах є можливість формувати й наповнювати бюджет, є достатньо малі населені пункти, в яких фактично залишилося декілька будинків. Сьогодні мають відбутися чіткі законодавчі рішення щодо зміни принципів місцевого самоврядування.

За словами Юрія Ткаченка, обласна влада звернеться із відповідними пропозиціями до Верховної Ради й Уряду України.

– Дуже важливо, щоб якомога швидше відбулися ці зміни. Централізація влади приводить до руйнації країни. Гроші не мають бути в одній кишені, розпоряджатися ними має громада: адже ніхто краще не знає, що потрібно зробити в місті, селі чи селищі.

Підтримав очільника області й керівник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Маяк» Микола Васильченко. Каже: люди в селі повинні жити гідно, ці умови не повинні занадто відрізнятися від великих міст.

– Для прикладу, якби ті кошти, які надходять у бюджет від роботи нашого підприємства в Піщаному, залишалися в сільській раді, – тут уже працювало б значно більше об’єктів соціальної інфраструктури, – зазначив він.

 За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Марина сказав:

Шановні журналісти, з`ясуйте різницю між губернатором і головою ОДА. Не пишіть дурниць, якими ви засвідчуєте свою некомпетентність.

mylene сказав:

Шановна Марино, із радістю запросимо Вас до нашої редакції демонструвати Вашу компетентність і виправляти наші помилки)

Марина сказав:

Виправте помилку в назві статті. Губернатор – це обрана посада. В Україні голови ОДА.

Вгору