Комусь дуже вигідно, щоб у місті був безлад, – Гончаров

22 липня 2014, 18:14

У Черкаському "УДАРі" переконані: відтягування питання про обрання виконавчого комітету і секретаря міськради – це політичні ігри осіб, зацікавлених "розворушити вулик" і спровокувати громадськість проти нової міської влади.

Про це розповів голова фракції "УДАР Віталія Кличка" у Черкаській міській раді Юрій Гончаров, інформують у прес-службі.

– Комусь дуже вигідно, щоб у місті був безлад. Можна довго дискутувати про кількість членів виконкому, Черкаську ТЕЦ, узурпацію влади трьома фракціями, кредит «Водоканалу» тощо, звинувачувати в усіх можливих і неможливих бідах міста. Але факт залишається один: усі ці дії дозволяють старим чиновникам, які служили злочинному режиму Януковича, залишатися на своїх місцях і до того ж, отримувати за це зарплату, – повідомив очільник фракції "УДАРу".

За його словами, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», кількісний і персональний склад виконавчого комітету має право вносити на розгляд сесії лише міський голова. Це право йому надали виборці.

– У Черкасах «УДАР» від початку виборчої кампанії не підтримував жодного з кандидатів у мери, але разом з тим заявляв, що співпрацюватиме із тим міським головою, якого оберуть черкащани, – зауважив політик. – Натомість ми запропонували своїх кандидатів для роботи у виконавчому комітеті і це стало нашою політичною та моральною відповідальністю. Адже за «УДАР» у Черкаській міській раді проголосувало більше 16 тисяч черкащан, а за мажоритарних кандидатів від нашої партії – іще понад 15 тисяч виборців.

На думку Юрія Гончарова, виборець перш за все очікує від міської влади кардинальних змін у місті. Тому «УДАР» закликає всіх депутатів міськради не дестабілізовувати ситуацію в місті у важкий для країни час.

– Ми ставимось із повагою до всіх наших колег-депутатів у Черкаській міській раді, тому закликаємо їх об’єднатися і працювати. Водночас ми вдячні громадським організаціям, які взяли участь в обговоренні складу виконавчого комітету. Але варто пам’ятати, що безвладдя у місті грає на користь ворогам нашої країни і всі ті, хто до нього призводить, будуть підозрюватись у сепаратизмі, – наголосив Юрій Гончаров.

Поділитись

Коментарі

Вгору