Комунальники розповіли, які дороги ремонтуватимуть цього тижня

21 травня 2018, 14:03

У Черкасах триває ямковий та капітальний ремонт міських доріг. На вранішній нараді в мерії комунальники розповіли, які дороги цього тижня буде відремонтовано, пише Інфоміст.

– Відбуватиметься асфальтування тих об’єктів, які вже підготовлені. Це шляхопровід на проспекті Хіміків, Дахнівська… Якщо підрядник не підведе – Святотроїцька, Можайського, Гоголя, – повідомив на нараді керівник міського департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Танюк.

Директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник заявив, що підприємство працює у штатному режимі. Водночас він наголосив на термінових змінах до бюджету, яких нині потребує комунальне підприємство.

– Зараз працюємо у штатному режимі, закінчуємо по Дахнівській прибирання прибордюрної території, переходимо на Гагаріна, працюватимемо також у бік “Бочки”, є деякі місця, де намило грунту, – сказав Мельник.

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін також оголосив перелік вулиць, де відбуватиметься капітальний ремонт доріг.

– По Надпільній відбуватиметься асфальтування, на Героїв Дніпра – підготовчі роботи. Зараз плануємо оголосити тендер по тротуарах на центральній частині бульвару Шевченка. Завдяки тому, що на це депутати спрямували 3 млн грн, зможемо майже до Пастерівської дійти, – сказав Савін.

Вгору