Кому – свята, кому – робота. Як підзаробити у новорічний період

21 грудня 2019, 09:03

Грудень та січень традиційно вважаються не найкращими місяцями для зміни роботи. Компанії у цей час зайняті підбиттям підсумків року, що минає, та складанням планів на прийдешній рік. І кількість вакансій перед новорічними святами та одразу після них може зменшуватись на 10-15%. Хоча, звичайно, для декого цей час – навпаки, можливість підзаробити.

Експерти hh.ua | grc розповідають, які опції є для тих, хто шукає тимчасову роботу на зимові свята.

Загалом позитивна динаміка у кількості розміщених вакансій у зимовий святковий період 2018-2019 рр. спостерігалась у таких профсферах, як медицина, фармацевтика, наука, освіта, початок кар'єри, студенти. Окрім того, з’являються пропозиції тимчасової (проектної) роботи для:

  • продавців у магазині, спеціалістів торговельного залу та спеціалістів видачі товару, касирів-операціоністів;
  • водіїв та кур’єрів;
  • еvent-менеджерів, промоутерів та візуальних мерчендайзерів;
  • фотографів, аніматорів, дизайнерів.

В абсолютній більшості на такі позиції роботодавців цікавлять пошукачі без досвіду роботи (70% вакансій) або з мінімальним стажем (20% вакансій). А от заробіток залежатиме здебільшого від кількості відпрацьованих годин. Наприклад, за годину роздачі листівок пропонують від 50 до 150 грн, за роботу касиром – від 40 до 70 грн або від 2500 грн за 15 змін, кухарям – 60-100 грн, операторам call-центру – 40-50 грн.

Варіанти збільшити заробіток є в тих, хто монетизує хобі. Наприклад, в’язати пледи, подушки, іграшки і різні інтер'єрні аксесуари та продавати як новорічні подарунки. Або готувати на замовлення. Досить багато варіантів і у тих, хто тяжіє до музики: ті, хто грає на гітарі/барабанах/бубні або співає, потрібні будуть на різних урочистостях і заходах та у розважальних закладах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору