Комісія не підтвердила, що черкаський хірург заразився коронавірусом на роботі

16 липня 2020, 16:30

Сьогодні, 16 липня, мали визначити причину захворювання коронавірусом померлого хірурга в Черкасах.

Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

Його син відстоює позицію, що батько захворів через свою професійну діяльність, проте комісія досі не визначилась.

Виконувачка обов'язків директора Черкаської міської консультативно-діагностичної поліклініки Оксана Коваленко зазначає, що фонд намагаємося установити, що Олег Гайда отримав захворювання не на робочому місці.

- Ми надали всі документи, графіки, табелі робочого часу, навіть надали сертифікати засобів захисту, які видавали цьому лікареві. Ми втратили лікаря, завідувача відділення, молоду, здорову людину. А фонд намагається пояснити, що це не може бути на робочому місці. Але в постанові 1706 зазначено, що COVID-19 - це професійне захворювання, - повідомила вона.

Представниця фонду Ірина Данилова відмовилась коментувати цю ситуацію, покликавшись на те, що член комісії немає права розголошувати деталі слідства. Оксана Коваленко зазначила, що вони й надалі будуть відстоювати свою позицію.

- Майже всі члени комісії одностайно підтримують, що це професійне захворювання, єдиний член фонду заперечує це, - зазначила Оксана Коваленко.

За словами сина померлого хірурга Ігора Гайди, матеріалів наразі достатньо для того, щоб ухвалити рішення.

- Немає бажання у фонду сприяти цьому розслідування. Можливо, вони надіються на те, що в мене не вистачить нервів. Тут уже питання принципу. Це мій батько, в мене залишилася мама. Я буду йти до кінця, - зазначив Ігор Гайда.

Він додав, що наступне засідання відбудеться у вівторок, 21 липня. Тоді вже має бути дана остаточна відповідь, адже на такі розслідування дається максимум 15 днів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору