Командир колишнього черкаського “Беркуту” звільнився з міліції

26 березня 2014, 19:12

Днями майже 40 колишніх черкаських працівників спецпідрозділу “Беркут”, який був розформований, пройшли переатестацію. Більшість з них будуть проходити подальшу службу в новоствореному спеціальному підрозділі міліції. Лише двоє екс-"беркутівців" з певних причин атестацію не пройшли. Один з них - командир колишнього підрозділу, який подав рапорт про звільнення з лав міліції.

Про це під час прес-конференції повідомив керівник УМВС у Черкаській області Владислав Пустовар.

Також керівник обласної міліції повідомив, що черкаський "Беркут" під час революційних подій як правило був задіяний в охороні приміщень у Києві, і майже не контактував з Майданом. Проте серед екс-"беркутівців" є четверо травмованих.

- Серед колишніх черкаських працівників спецпідрозділу "Беркут" є четверо травмованих, у тому числі з вогнепальними пораненнями (вони наразі на лікарняному), - заявив Пустовар.

Яким чином екс-"беркутівці" отримали вогнепальні поранення, захищаючи адмінприміщення, керівник обласної міліції так і не зміг чітко пояснити.

- Поранення вони отримали 20 числа. Наразі у нас немає свідчень, які б підтверджували вину екс-працівників спецпідрозділу області. Коли такі свідчення з'являться, вона буде додатково розслідуватися. Якощо будуть винні, то вони будуть покарані, - підкреслив посадовець.

 

Вгору