Команда «Свободи» підписала з працівниками дошкілля в Черкасах меморандум про співпрацю

28 вересня 2020, 12:02

фото - Артем Ківак

Черкаська організація ВО «Свобода» підписала «Меморандум про співпрацю та обстоювання інтересів дошкільної галузі» із працівниками дошкілля вчора, 27 вересня. Захід приурочили до Дня вихователя, який відзначають цієї неділі.

«Меморандум про співпрацю» поширюється на 2021 - 2025 роки та покликаний об’єднати зусилля щодо створення належного матеріально-технічного забезпечення в дошкільних навчальних закладах міста Черкаси, підвищення якості надання освітніх послуг у цих закладах та соціального захисту педагогічних працівників.

Представив Меморандум та розповів про його основні положення кандидат на посаду міського голови Черкас від ВО «Свобода» Сергій Воронов.

фото - Артем Ківак

- Уже 5 років наша команда обстоює інтереси працівників дошкільної галузі. Сьогоднішнє підписання меморандуму гарантує, що й у наступному депутатському скликанні ми будемо захищати права наших вихователів та покращувати умови праці. Свободівці усвідомлюють, що дбати про вихователів справді важливо, оскільки вони виховують наших дітей - майбутнє міста та цілої країни, - зазначив Сергій Воронов.

Команда «Свободи» зобов’язалася обстоювати інтереси закладів дошкільної освіти на сесіях та пленарних засіданнях Черкаської міської ради.

- Наші депутати будуть лобіювати дошкілля в наступному скликанні міської ради. Також ми ініціюємо продовження «Програми стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти м. Черкаси» на період 2021 – 2025 років, із поступовим збільшенням розміру муніципальної надбавки до 30 %, - сказав Сергій Воронов.

фото - Артем Ківак

Також він зазначив, що свободівці сприятимуть повному оновленню й реконструкції (так звана «декомунізація») усіх туалетних кімнат і павільйонів на території дошкільних навчальних закладів міста Черкаси та сучасному облаштуванню їх у період до 2025 року.

- Ми продовжимо й практику спрямування коштів для поточного забезпечення закладів дошкільної освіти в розрахунку на чисельність вихованців закладу з поступовим збільшенням цієї виплати. А найголовніше - ми формулюватимемо пропозиції до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Черкаси» з огляду на загальноміські інтереси розвитку дошкільної освіти, а не на задоволення потреб окремих депутатських округів, щоб у нас був рівномірний розвиток матеріально-технічної бази для всіх закладів, - наголосив кандидат.

фото - Артем Ківак

Зі свого боку, ГО «Асоціація керівників дошкільних навчальних закладів м. Черкаси» зобов’язалася моніторити та оперативно передавати представникам іншої сторони Меморандуму всі проблеми галузі для їх швидкого розв‘язання, а також сприяти інноваційним підходам для розвитку дошкільної галузі, підвищуючи якість надання освітніх послуг, забезпечуючи публічність і відкритість у своїй роботі.

Варто зазначити, що ще з 2018 року за ініціативою свободівців була розроблена та впроваджена «Програма стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти м. Черкаси». Відповідно до цього, затверджена муніципальна надбавка дошкільним педагогам. Це була перша в Україні програма, яка зупинила відтік кадрів із галузі дошкілля та посилила гідну мотивацію педагогічної праці. Після підписання Меморандуму свободівці беруть на себе зобов'язання затвердити муніципальні надбавки вихователям.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору