Команда черкаських веслувальників увійшла до десятки кращих в Україні

29 серпня 2017, 19:56

З 16 по 20 серпня Полтава приймала командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, інформує "ЧЕмпіон".

З нагородами чемпіонату повернувся екіпаж байдарки-двійки у складі Олександра Гаранята Владислава Мегась. Спортсмени здолали дистанцію 500 метрів з кращим часом (1,40,45сек ), залишивши за собою потужний екіпаж вінницьких спортсменів – Артема Слободянюка та Івана Хворостяна, які подолали дистанцію за 1, 41,51 сек.

"Бронзу" на 500-метрівці виборола уманська веслувальниця Юлія Юрійчук. На п’єдесталі пошани Юлія стала наймолодшою спортсменкою. Фінішну лінію перед спортсменкою Черкащини перетнули веслувальниці Тернопільської та Полтавської областей.

За результатами виступів команда Черкаської області увійшла до десятки кращих в Україні, посівши 9 місце із 665 заліковими очками. Лідером за кількістю набраних очок стала Полтавська область із 1 912 очками.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram