Колишньому чиновнику Черкаської ОДА повідомлено про підозру у службовій недбалості

04 липня 2017, 14:29

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки).

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів колишньому директору Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської обласної державної адміністрації повідомлено про підозру.

Установлено, що чиновник, в порушення вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни та Порядку використання державних коштів на забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців та осіб, які брали участь в антитерористичній операції, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не перевіривши інформацію щодо дійсної ринкової вартості житла та не пересвідчившись у реальному завищенні запропонованих ними цін, здійснив неефективне використання субвенцій з державного бюджету шляхом укладання договорів купівлі-продажу квартир для сімей загиблих військовослужбовців за завищеними цінами, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам на суму 3,8 мільйони гривень.

На цей час вирішується питання про обрання щодо підозрюваного запобіжного заходу.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2(двох) до 5 (п'яти) років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Вгору