Колишній черкаський військовий просить, аби половину бюджетів розвитку віддавати на ЗСУ

25 травня 2023, 14:13

Колишній черкаський військовий Ярослав Нищик просить зобов'язати органи місцевого самоврядування витрачати не менше 50% бюджету розвитку на потреби підрозділів ЗСУ. Відповідну петицію чоловік зареєстрував на сайті Верховної Ради.

Ярослав Нищик вважає, що на період до завершення агресії російської федерації треба мінімізувати необов'язкові витрати з місцевих бюджетів.

"Зокрема такі речі як ремонти пляжів, будівництво нових атракціонів, озеленення, будівництво нових доріг, клаптикове утеплення, ремонти об'єктів інфраструктури, які не грають ролі для посилення обороноздатності, та т.п. витрати. В повноваженнях Верховної Ради України внесення змін до вже прийнятих законодавчих актів та кодексів. Вважаємо за необхідне законодавчо зобов'язати органи місцевого самоврядування всіх рівнів витрачати щонайменше 50% бюджету розвитку на потреби підрозділів ЗСУ", - пише автор.

Внесення змін до законодавства і зобов'язання до витрат необхідне, оскільки більшість представників місцевих політичних еліт втратили розуміння історичного процесу в якому перебуває країна, впевнений Нищик.

Станом на 12.00, 25 травня, петиція зібрала 52 підписи із 25 тисяч необхідних.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору