Переваги та особливості використання переносок для котів

25 травня 2023, 13:34

Фото тематичне

Пластикова або текстильна переноска для кота виконує різноманітні функції. Крім комфортного та безпечного транспортування, вона також забезпечує зручний вигул, рятує від стресу в натовпі, робить можливим перебування в одному місці тварин, схильних до конфліктів.

Конструкція продумана до дрібниць. Легкі та компактні моделі оснащені ручками, а великі — знімними коліщатами. Всередині вдосталь місця, тому кіт може сидіти, лежати та навіть стояти. Для повітрообміну та терморегуляції передбачено вентиляційні отвори, а для огляду — віконечка. Фурнітура міцна та надійна: витримує шкрябання, укуси та інші механічні впливи.

Привчити кота, особливо дорослого та темпераментного, до переноски складно, але цілком реально. Головне — послідовний підхід. Потрібно дотримуватися таких правил, щоб прищепити пухнастику любов до обновки:

  • Розташування на видному місці. В перші дні після купівлі не варто ховати переноску в шафу чи виносити на балкон.
  • Залучення до гри. Нехай «бокс» стане частиною ігрового процесу: надійною схованкою для муркотуна чи місцем, де зберігаються іграшки.
  • Переміщення між кімнатами. Щоденні мініпрогулянки в переносці в межах житла допомагають призвичаїтися до нових відчуттів.
  • Вдале облаштування. Всередину можна покласти улюблений плед, м’якеньку подушку, прикріпити до «стелі» спінер чи підвісну мишку.

Для чого можна використовувати котячу переноску?

Переноска легко адаптується майже до будь-яких потреб чотирилапого. Вона навіть може стати місцем для сну, якщо гамаки, лежаки не до душі. Серед варіантів експлуатації:

  • Тимчасовий прихисток під час прибирання. Не секрет, що муркотики бояться пилосмока як вогню. Лякає гучний шум та незрозуміла громіздка конструкція. Лише деякі хвостаті з часом звикають до галасливого «монстра». У більшості ж неприязнь до нього залишається назавжди. Щоб мінімізувати взаємодію улюбленця з пилосмоком, щоразу перед прибиранням можна садити його в переноску та відносити до найвіддаленішої кімнати.
  • Поїздки або походи до ветеринарної клініки. Якщо кіт не готовий контактувати з навколишнім середовищем, його краще помістити в клітку чи сумку. Вона створить відчуття безпеки та захистить від випадкового травмування та зайвого стресу.
  • Прогулянки на свіжому повітрі. Ізольований «будиночок» можна поставити на лавці біля під’їзду чи навіть на газонну травичку. Мурчик буде під наглядом господаря, доки дихатиме свіжим повітрям.
  • Відвідування pet-friendly закладів. Кіт — не та тварина, яка може довго сидіти на одному місці. Особливо, коли поряд є смачна їжа, яка так і вабить своїм ароматом. Якщо не хочеться, щоб улюбленець опинився прямісінько на столі в кав’ярні чи ресторані, його краще тримати в переносці. Головне — не забути взяти з собою котячі снеки, інакше спокійно поласувати замовленими стравами не вдасться.

Важливо слідкувати, щоб всередині переноски було чисто. Залишки їжі та бруду можуть спровокувати розмноження бактерій, небезпечних для котячого організму. До того ж охайна тварина просто не схоче проводити час у погано прибраній «хатинці».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору