Колишній садочок «Азоту» придбали через аукціон СЕТАМу за 6 млн грн

16 квітня 2018, 13:45

За 6 млн 154 тис грн було придбано в п’ятницю, 13 квітня, колишній дитсадок ПАТ «Азот» на електронному аукціоні Державного підприємства «СЕТАМ».

Це був один із найбільших в області об’єктів нерухомості, виставлених на торги у березні-квітні цього року. Приміщення було описане та арештоване ДВС області в рамках виконання зведеного виконавчого провадження. Більша частина отриманих від продажу нерухомості коштів підуть до державного бюджету на погашення заборгованості зі сплати податків.

Ще 379 тис грн. спрямують на виплату боргів із зарплати. Як розповів директор Черкаської філії ДП «СЕТАМ» Єгор Мацак, заявки на участь у торгах зробили 4 учасники, проте гарантійний внесок заплатив лише один, а отже зміг придбати нерухомість за стартовою ціною.

Хто саме придбав садочок – невідомо. Підприємство дотримується принципу конфіденційності щодо учасників торгів. Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України було створене у 2015 році з метою уникнути будь-яких зловживань при продажу майна, конфіскованого з різних причин у боржників чи порушників закону. Сьогодні все конфісковане майно в Україні реалізовується лише через систему електронних торгів «СЕТАМ». Придбати його може кожен, хто візьме участь у торгах і запропонує найвигіднішу ціну.

– Через «СЕТАМ» можна не лише придбати конфісковане майно, а й виставити на аукціон своє. Черкащани вже користуються такою можливістю. Крім того, через електронні торги мають змогу вигідно, безпечно та прозоро продати своє майно організації та підприємства державної і комунальної форми власності, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

У 2017 році Черкаською філією ДП «СЕТАМ» до системи електронних торгів було внесено 864 лоти та прийнято на зберігання 634 позиції рухомого майна. Продано торік 40 об’єктів нерухомості, 93 транспортні засоби та 427 лотів іншого рухомого майна. Загалом же з початку адміністрування системи підприємством ДП «СЕТАМ» у 2015 році в Україні реалізовано 24 466 тис лотів загальною вартістю понад 3, 95 млрд грн. Надходження до державного бюджету від діяльності ДП «СЕТАМ» вже становлять понад 300 мільйонів гривень.

За повідомленням прес-служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Коментарі

Ольга сказав:

Не розумію, якщо цей садочок не потрібен “Азоту”, чому його не підпорядкувало собі місто? Хіба у нас так вдосталь садочків, що їх треба конфісковувати та продавати з торгів?? Чи гроші-понад усе, а діти…Діти-це проблема батьків.Так?

Олег сказав:

Догосподарювалися!

Вгору