Колишній міліціонер уник покарання за ДТП, скоєне в нетверезому стані

21 травня 2017, 22:13

Колишній високопоставлений міліціянт, а нині бізнесмен-будівельник після скоєння ДТП в стані алкогольного сп’яніння та образливої поведінки на адресу патрульних уник будь-якої відповідальності, пише "Кропива".

Події за участі бізнесмена та екс-міліціянта розгорнулися 24 січня цього року близько 00.30. Як слідує із складених адмінпротоколів, правопорушник керував автомобілем «Мітсубісі Паджеро» в стані алкогольного сп’яніння, від проходження медичного освідчення відмовився. Під час їзди в стані алкогольного сп’яніння на вимогу працівника поліції через гучномовець не зупинився, згодом вїхав в бетонний паркан. У спілкуванні з поліцейськими поводив себе грубо із використанням нецензурної лексики.

За результатами правопорушень було складено протоколи по пяти статтях кодексу про адмінпорушення – ст. 130 – керування транспортним засобом в станні сп’яніння, ст. 124 – порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів чи інших споруд, ст. 122-2 – невиконання вимоги про зупинку, ст. 173 – дрібне хуліганство, ст. 185 – злісна непокора законній вимозі поліцейського.

Однак як йдеться в постанові Придніпровського районного суду, правопорушник подавав заяви про відкладення розгляду даних протоколів, тому протоколи не були розглянуті у визначений законодавством трьохмісячний строк.

25 квітня суд розглянув зазначені протоколи та закрив провадження по всіх порушеннях у зв’язку з закінченням строків розгляду, рішення вступило в законну силу.

Відзначимо, що Владислав Мамчур свого часу працював начальником Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Черкаській області. З 2013 року активно займається бізнесом. Останній найбільш відомий об’єкт яким займається ПМ-Аресенал – це реконструкція будівлі Черкаського музично-драматичного театру.

Коментарі

вово сказав:

Напиши ,когда будут РЕЗУЛЬТАТЫ ЕГО СКОТСКОГО поведения….

сергей сказав:

КЛЕВЕТА В нашей демократической стране такого не может быть Недаром же нам дали безвиз

Ольга сказав:

Ты шутишь про демократию?
Суд обесценил работу полиции, составивших протоколы о 5 (ПЯТИ!) нарушениях! Вот такие “мажоры”, получается, могут ездить пьяными за рулём, не повиноваться полиции, нарушать ПДД и им за это ничего не будет! Да здравствует наш “самый гуманный суд в мире”! Ремонтировать театр – это хорошо, но закон – один для всех. И для “особенных” тоже.

Вгору