Коли в оселях черкасців з’явиться гаряча вода, не можуть спрогнозувати навіть тепловики

18 червня 2019, 20:18

Коли в оселях черкасців з’явиться гаряча вода, не можуть спрогнозувати навіть тепловики

Наразі спрогнозувати, коли ж в оселях черкасців, у яких відключили гаряче водопостачання ще в першу хвилю гідравлічних випробувань, з’явиться вода, дуже важко, оскільки під час перевірки трубопроводів під тиском постійно виникають нові пориви мережі. Про це заявили під час сьогоднішнього засідання виконкому, пише "ВиЧЕрпно".

На Черкаській ТЕЦ досі триває перший етап гідравлічних випробувань — це від ТЕЦ до Південно-Західного району, весь проспект Хіміків, вул. Енгельса, Смілянська. У порівнянні з минулим роком на цій мережі значно більше поривів. Наразі залишилося ліквідувати 16 пошкоджень по всі ділянці. Є три пошкодження на магістральному трубопроводі в ПЗР, які не дозволяють ввімкнути гаряче водопостачання.

У Черкаській ТЕЦ не виключають, що надалі можуть бути пошкодження і по вул. Сумгаїтській.

За словами керівництва Черкаської ТЕЦ, стан мереж не дозволяє закінчити гідравлічні випробування за два тижні.

Як повідомив керівник КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, наразі існує ще одна проблема — в місті практично не відбуваються роботи по підготовці житлового фонду до опалювального сезону.

-  Немає навіть графіків робіт з підготовки будинків до зими, немає жодних правових стосунків між управителями будинків, Черкаською ТЕЦ і Черкаситеплокомуненерго. У договорах, укладених з виконкомом, не вказано, які мають проводитися роботи, не вказана зона відповідальності кожної із сторін, — прокоментував Павло Карась.

У свою чергу міський голова Черкас дав доручення профільному заступнику і департаменту ЖКК провести розширену нараду за участі представників ТЕЦ і теплокомуненерго, на якій вони мають доповісти про зроблену роботу.

Читайте такожЧеркащанам повідомили оновлений графік гідравлічних випробувань.

Коментарі

Ольга сказав:

Важливо те, що на поривах НІЧОГО та НІХТО не робить! То ж і дурню зрозуміло, що все літо води не буде.

Вгору