Коли в домівках черкасців стане тепло?

11 жовтня 2019, 15:33

Тепло у черкаських будинках може з'явитися найближчим часом. До повноцінного початку опалювального сезону черкаські комунальники готові і чекають лише рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Про це в коментарі "Про все" повідомив директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась. Зі слів комунальника, його підприємство повністю готове розпочати опалювальний сезон у Черкасах.

- Технічно до цього все готове. Крім того, ми вже почали подавати тепло до медичних закладів та до шкіл і дитячих садочків, - каже Павло Миколайович. - Коли з'явиться тепло у домівках черкасців? Це все залежить від того, яке рішення прийме виконком. Без цього ми не маємо права починати пускати тепло.

За словами секретаря Черкаської міської ради, члена виконавчого комітету Ярослава Нищика, відповідний проєкт рішення має подати на виконком саме "Черкаситеплокомуненерго".

- Розпорядження про час та дату проведення засідання виконкому я ще не бачив. Однак, скоріш за все засідання має відбутися у вівторок, 15-го жовтня, зранку. - повідомив пан Ярослав. - Про подачу опалення до шкіл та медичних закладів ми вирішили ще минулого тижня. Якщо комунальники подадуть відповідну пропозицію і якщо середньодобовий прогноз буде нижче норми, то ніяких проблем не буде і за початок опалювального сезону буде проголосовано.

Нагадаємо, черкаський міськвиконком визначив дату початку опалювального сезону у дитсадочках, школах та лікарнях Черкас. За рішенням, тепло почали подавати 4-го жовтня. Зазвичай, процес увімкнення опалення зазвичай триває від 3 до 5 днів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору