Колектив “Черкасиводоканалу” перерахував свій одноденний заробіток для підтримки сімей загиблих майданівців

26 лютого 2014, 11:41

Україна щойно пережила величні і трагічні дні своєї історії. Український народ вразив весь світ своїм прагненням жити у вільній, незалежній європейській країні. Але, за перемогу довелось дорого заплатити! Ціною власного життя Герої Майдану відстояли високі благородні цілі.

Не всі були особисто на Майдані в Києві. Але, більшість громадян, всіма можливими і доступними їм способами, підтримувала борців за свободу.

Не залишились байдужими і працівники КП "Черкасиводоканал". Колектив підприємства свою роль в підтримці Майдану бачив в тому, щоб не зважаючи на нестабільну обстановку в країні, провокації, відсутність фінансування, забезпечити громаду міста надійним водопостачанням.

Ті черкащани, які відстоювали незалежність країни на Майдані, були впевнені, що їх родини, які залишились у місті, продовжували жити в нормальних побутових умовах.

На сьогодні, наша підтримка вкрай важлива сім'ям тих, хто загинув у боротьбі за краще майбутнє нашої незалежної держави.

Колектив КП "Черкасиводоканал" вирішив перерахувати свій одноденний заробіток для підтримки сімей загиблих.

Вшановуючи пам'ять загиблих героїв, висловлюючи щире співчуття їх родинам, колектив КП "Черкасиводоканал" звертається до всіх небайдужих мешканців міста надати сім'ям загиблих посильну матеріальну допомогу. Ця допомога не зможе зменшити душевний біль та гіркоту втрати рідних і близьких людей, але зараз вкрай необхідна дітям, батькам, матерям і дружинам полеглих.

Свої кошти Ви можете перерахувати на розрахунковий рахунок, вказаний під час телемарафону на "5 каналі", ЄДРПОУ №34780212 р/р 2600102377538 в ПАТ «Кредобанк» м. Києва МФО 325365. Призначення платежу «Благодійне пожертвування на програму допомоги родинам загиблих».

За інформацією прес-служби КП "Черкасиводоканал"

Поділитись

Коментарі

Вгору