Хто прибиратиме черкаські вулиці взимку

11 листопада 2019, 17:28

Фото САД у Черкаській області

Департамент ЖКК провів тендер на утримання доріг до кінця цього року. Серед послуг є і зимове утримання. Тендер виграла компанія "Свій лад"

За словами заступника директора департаменту Андрія Наумчука, сума тендеру - 18 мільйонів гривень, проте це не означає, що підрядник має використати всі закладені кошти.

- Якщо грудень буде таким же теплим, як і листопад, то прибирати не буде що і кошти зекономляться. Водночас може допомогти й комунальне підприємство ЧЕЛУАШ, яке за додатковим договором може надати техніку, - прокоментував Наумчук.

Представник фірми-переможця тендеру Андрій Бортник теж запевняє, що попри закладені 18 мільйонів використовуватиме лише необхідну суму. Також для зимового прибирання компанія придбала додатково 15 тракторів.

- 10 із них призначені для прибирання тротуарів та прибудинкових територій, а ще 5 - для очищення доріг. Також ми заготували 800 тонн соляних сумішей для посипання доріг, - розповів Бортник.

Крім того, за його словами, нещодавно в департаменті ЖКК була нарада із приводу того, як прибирати тротуари взимку.

- Відповідно до правил благоустрою їх повинні розчищати власники територій. Сьогодні була нарада в департаменті ЖКК і там розглядали варіант чітко визначити хто за які тротуари відповідає, - додав Бортник.

Заступник Директора ЖКК Андрій Наумчук підтвердив, що нарада все-таки була, але чіткий перелік тротуарів та їхніх власників ще не складали.

- Якщо трактор виїде, приміром, на бульвар Шевченка, то він чиститиме його від початку і до кінця, а не обминатиме ділянки перед кіосками, - зауважив Наумчук.

Директор КП "ЧЕЛУАШ" Олексій Мельник у свою чергу зазначає, що комунальне підприємство готове до зимового сезону і забезпечене технікою та сумішами.

Нагадаємо: У сніговому полоні: Як комунальники та черкасці боролися зі стихією (фото, відео)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору