Хочу, аби всі помолилися за нього, – мати полоненого моряка з Черкащини розповіла про сина

30 листопада 2018, 23:00

Хочу, аби всі помолилися за нього, - мати полоненого моряка з Черкащини розповіла про сина

Серед захоплених росіянами моряків двоє уродженців Черкащини – 23-річний Олег Мельничук зі Сміли і 24-річний уродженець Христинівки Владислав Костишин. Батьки полоненого моряка Костишина розповіли про сина, пише "Gazeta.ua".

Мати Владислава працює медичною сестрою в дитячому садку.

- У нас робітнича сім'я, – розказує Людмила Анатоліївна. – Батько має інвалідність, але працює водієм і сторожем. Владик учився дуже гарно. Десь із 9 класу почав мріяти про море. У 2012 році вступив до Севастопольського училища. Після зради керівництва й більшої частини курсантів переїхав до Одесу. Двічі ходив у далекі походи до закордонних країн. Стажувався на "Нікополі". Був штурманом. Після закінчення навчання в лютому 2019 року мав стати командиром цього човна.

Владислав Костишин про похід в Маріуполь нічого не розповідав рідним.

- Коли не подзвониш, відповідав коротко: "Мамо, в мене все добре". Востаннє говорила з ним у четвер, 22 листопада. Проговорився, що скоро йтимуть у похід. Куди – не сказав. Зараз знаю, що він у полоні, але не поранений. Він у нас – великий патріот. У російськомовній Одесі син розмовляв виключно українською. З інституту, де він навчався, мені вже телефонували. Сказали, що син у полоні і його витягатимуть звідти. Хочу, аби всі помолилися за нього.

Окрім сина родина має ще й молодшу доньку. Вона – студентка одного із місцевих вузів.

Нагадаємо, що вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" та двом катерам "Бердянськ" та "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них та захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Постійний представник президента України у Криму Борис Бабін у ефірі телеканалу "112 Україна" заявив, що декількох поранених українських моряків, яких росіяни захопили у полон в Азовському морі, доправили у Москву.

влад сказав:

он нарушил закон и будет отвечать!

Коля сказав:

В Москву отправили только офицеров.

Вгору