Керівники українських водоканалів просять мера Черкас не звільняти Овчаренка

19 грудня 2021, 20:09

17 грудня у Черкасах зібралися керівники водоканалів України. Серед питань, які розглядали на засіданні, були питання щодо очисних споруд та звільнення очільника "Черкасиводоканалу" Сергія Овчаренка, повідомляє Суспільне.

Президент Асоціації "Укрводоканалекологія" Дмитро Новицький зауважив, що нині "Черкасиводоканал" — це одне з підприємств, на які треба рівнятися. Однак його керівнику Сергієві Овчаренкові не продовжили щорічний контракт.

- За останні роки вони реалізували велику кількість проєктів за міжнародні кошти. Це модернізація лабораторій, каналізаційних та водопровідних станцій. У Черкасах наразі найменше споживання електроенергії — 10 відсотків. У деяких водоканалах України цей показник до цього часу 40 і більше відсотків. Ми розуміємо політичний підтекст такого бажання змінити керівництва, бо є ситуація, яку ініціював керівник водоканалу щодо передачі очисних споруд у власність міста. Це не забаганка керівника, це світова тенденція. Реприватизація водопровідних і каналізаційних об'єктів наразі триває по всьому світу, — зауважив Дмитро Новицький.

14-го грудня міський голова Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про звільнення Сергія Овчаренка з посади директора КП "Черкасиводоканал.

За результатами засідання Асоціація вирішила звернутися до міського голови та депутатів щодо того, аби очисні споруди передали на баланс міста, а Сергія Овчаренка не звільняли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У мене є гідність”: Овчаренко прокоментував звільнення із посади директора “Черкасиводоканалу”

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору