Керівник САД розповів, які роботи чекають черкаський міст і коли припинять реверсувати рух

06 квітня 2018, 16:27

До суботи, 7 квітня, на черкаському мосту планують завершити роботи із бетонування тротуару.  Опісля перейдуть до встановлення перильного огородження зі сторони залізничної колії. Ці роботи, які потребують реверсування руху для убезпечення працівників підрядної організаці, планують завершити ще за 5 днів. Тож за два тижні рух автомобілів на мосту обіцяють більше не обмежувати. Про це під час наради в Черкаській ОДА повідомив керівник САД у Черкаській області Владислав Демиденко, пише Інфоміст.

Згодом на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 здійснять покриття тротуарного блоку сларісіл-технологією, встановлять бар’єрне огородження на тротуарному блоці, а також облаштують освітлення.

Однак обмеження руху транспорту для цих робіт не потрібне. Нагадаємо, із 3 квітня на черкаському мосту продовжаться ремонтні роботи. З 9 до 13 та з 14 до 18 години рух автотранспорту відбуватиметься згідно сигналів світлофора у реверсному режимі. В інший час – без обмежень.

Когда сказав:

деньги перестанут капать.

Вгору