Керівник муніципальної інспекції потребує допомоги небайдужих черкащан

24 березня 2020, 19:42

Фото зі сторінки Станіслава Коломійця у "Фейсбук"

Пост про інформаційну допомогу опублікував Станіслав Коломієць у своєму профілі в "Фейсбук". У ньому він просить містян повідомляти про випадки торгівлі на вулицях Черкас.

Станіслав Коломієць, керівник муніципальної інспекції Черкас, зазначає, що за ділянками, де ліквідували стихійну торгівлю, наглядають інспектори. Однак через те, що на локаціях вони знаходяться непостійно, трапляються випадки, коли черкащани організовують торгівлю просто неба.

- На жаль, завжди знаходиться той, хто ставить власні інтереси вище за безпеку всього міста і за відсутності контролю розгортає торгівлю. Крім того час від часу це явище виникає інколи на зовсім неочікуваних локаціях, - зазначив він у своєму дописі.

Керівник інспекції просить небайдужих черкащан повідомити про незаконну стихійну торгівлю, адже такі точки продажу становлять загрозу здоров'ю багатьох містян.

Черкащанин зазначає, що інспектори ліквідували стихійну торгівлю у десятьох локаціях міста, однак час від часу випадки торгівлі досі трапляються.

- Ми всі однаково боїмося дефолту, безробіття, економічної кризи. Та хіба інстинкт самозбереження не говорить вам, що набагато більше потрібно боятись померти або передати смерть іншим? - написав Станіслав Коломієць у дописі в соціальній мережі.

Коментарі

Вгору