Керівник черкаських патрульних повідомив, як покарали “агресивних” копів

12 червня 2019, 12:50

Керівник черкаських патрульних повідомив, як покарали "агресивних" копів

На двох поліцейських чергового екіпажу, які днями некоректно поводили себе під час оповіщення громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, накладено дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

Про це на свої сторінці у Фейсбук повідомив начальник управіння патрульної поліції у Черкаській області Олександр Кокоба.

- Доповідаю вам, що стосовно події, яка сталась 9 червня біля Палацу молоді по вул. Сумгаїтській, відео якої було поширено в соціальних мережах та набрало досить негативного суспільного обговорення щодо поведінки окремих працівників патрульної поліції — керівництвом УПП було проведено службове розслідування, - зазначив Кокоба.

Керівник черкаських патрульних повідомив, як покарали "агресивних" копів

За його словами, враховуючи обтяжуючі та пом'якшувальні обставини, а саме: ряд позитивних клопотань, клопотання керівництва військового комісаріату області, позитивну рекомендацію колег по службі, відсутність попередніх стягнень, а саме основне — це відзнаку у вигляді медалі за “Жертовність і Любов до України” від Філарета за врятоване життя жінки, яка була вручена патрульній напередодні — на обох працівників екіпажу було накладено дисциплінарне стягнення у вигляді догани. Командиру роти №3 — зауваження. Заступнику командира батальону — суворо наголошено.

Також серед особового складу проведено додаткову детальну роз’яснювальну роботу щодо важливості дотримання норм етичної поведінки поліцейського та інших нормативних актів, які регламентують службову діяльність.

Коментарі

Олександр сказав:

Дайте своїм горе-підлеглим за їх поведінку орден за мужність від Авакова))))
У нормальних країнах світу за таку протиправну діяльність на поліцейських відкривають кримінальні провадження та звільняють зі служби разом з їх безпосереднім керівником!!! Слава Україні!

Вгору