“Казала, що просто захворіла”: на Черкащині від анорексії померла 27-річна психологиня

12 серпня 2020, 12:23

На Черкащині від анорексії померла 27-річна Альона Д. До лікарні вона поступила без свідомості, з вагою 30 кілограм. Лікарі кажуть, що в організмі дівчини почалися незворотні процеси. Однак друзі Олени не вірять в те, що вона померла від голодування. Кажуть, що дівчина завжди була стрункою і не турбувалася про свій зовнішній вигляд.

Тиха, добра і замкнута

У Кам'янці Черкаської області багато хто обговорює цю історію. В районну лікарню поступила 27-річна дівчина, яка раніше тут працювала дитячим психологом. Лікарі описують її стан як виснаження. 30 кг ваги, деякі органи вже постраждали. Врятувати її не вдалося. Що сталося з тихою і доброї Альоною, не знають навіть її близькі друзі.

- У школі вона була тихою, доброю - і мухи не образить. Правда, всі вважали її замкнутою. Я навіть здивувався, коли дізнався, що вона працює психологом. Ні, я не можу зрозуміти, що з нею сталося. Вона в принципі завжди була худенькою і ніякими дієтами не морочитися, - розповів її однокласник на умовах анонімності.

Ще одна знайома зазначає, що два роки тому, після смерті її близької подруги Галини, Альона замкнулася в собі.

- Не знаю, що з нею відбувалося. Але вона не виходила на зв'язок, - говорить колишня подруга.

Складні відносини з батьками?

Знайома Альони, теж психолог, яка вчилася з нею в університеті, згадує, що Альона була дуже творчою людиною.

- Творча, вишукана, хоча досить замкнута. Але спілкуватися з нею завжди було приємно. Ще пам'ятаю, що вона малювала картинки, на яких вона завжди перебувала далеко від людей. З батьками у неї були складні відносини. Вона говорила, що вони досить авторитарні. незважаючи на це, у дівчини навіть був пірсинг язика, - згадує колишня одногрупниця.

На своїх сторінках в соцмережах Альона чи то видалила,чи тніколи не виставляла свої фотографії. Зате в одній із соцмереж вона публікувала психологічні тести.

Два роки тому в лікувальному закладі відбулася реорганізація, і дівчина залишилася без роботи. На сторінці мами є багато фотографій з друзями, колегами, але фото з донькою тільки одне.

Казала, що просто захворіла.

Ще одна її подруга, з якою Альона зберегла відносини, згадує, що дівчина була дуже доброю, навіть веселою. З нею завжди було цікаво. Добре вчилася і багато читала.

- Так, друзів у неї було небагато. Галина, з якої вони дуже дружили, дійсно померла два роки тому. Що сталося з Альоною, я толком не знаю. Схуднути для краси вона точно не хотіла. Тим більше, що вона все життя була худенькою і стрункою. Я ніколи від неї не чула, що їй не подобається її тіло. Вона не хотіла розповідати, що з нею відбувається. говорила, що прихворіла, але скоро все буде добре, вона лікується. Я її запитувала, але вона говорила, що почався карантин, а після нього вона обов'язково піде в лікарню. Можливо, не надала потрібного значення своїй хворобі. Батьки теж їй говорили, вона почалася лікуватися після карантину. Але, мабуть, не встигла, - говорить її подруга.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Микола :

А що таке – ПСИХОЛОГИНЯ? Вже так перевертають ту бідну україньську мову що аж вуха терпнуть.

Черкащанка :

Цікаво, а як буде “лікар” – лікаригиня? Або “вчитель” – вчителиня? А “суддя”? Суддиня? Колись чула “педагогиня”, то ледь із дивану не впала!))) Згодна із вами. Мені не ясно, чому зникла буква “Х” в іменах та прізвищах ? Хемінгуей став ГЕМІНГВЕЄМ, Хіларі стала Гіларі, Хью грант став Гью Грант, а Хельсінкі – Гельсинкі. Мабуть, я не знаю нових правил, бо давно вчилася. Але ці “новшества” просто вуха ріжуть…

Олександр :

Вам би не зайве було повторити правила українського правопису.

Вгору