Катеринопільський доброволець їде в зону АТО і просить допомогти

24 липня 2014, 18:30

Добровольцем у зону АТО їде уродженець Катеринопільщини Володимир Качур. Чоловік працюватиме військовим санітаром і звертається до небайдужих людей, які можуть допомогти з військовим спорядженням, пише vikka.ua.

– Потрібно придбати багато речей, які допоможуть мені виконувати свої обов’язки військового санітара й повернутися живим додому. Дещо в мене вже є, але потрібно ще американський комплект камуфляжу "мульткам", балістичні окуляри, налокітники, чохол для бронежилета (типу "Корсар", платформа Molle кольору олива), Molle-сумісні дві-три підсумки для магазинів АК і гранат, аптечна армійська підсумка й невеликий тактичний рюкзак приблизного розміру 50х30х30 см., – пише Володимир на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він додає, що було б добре мати кілька бойових ріжків для АК, але зараз потрібно зібрати хоча б найбільш необхідне. За витрачені кошти готовий звітувати перед кожним особисто. Гроші можна перерахувати на рахунок Приватбанку 5168 7572 2362 7763 Володимир Качур.

Поділитись

Коментарі

Найк сказав:

Именно британский мультикам? Тактические очки и прочую муть? Дядя, ты не ахренел?
Я 7 месяцев в АТО на передке отвоевал, но просил у волонтеров только то, чем меня ПО ФАКТУ недоукомплектовало ВСУ или не было лишнего у моих товарищей!!!
Исполнители, мать вашу (((

Вгору