Картину черкаського художника з автографом Залужного повезуть в США

28 вересня 2022, 21:20

Графіку «Руський воєнний корабль», на якій поставили свої автографи головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, черкащанин Роман Грибов та голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, поїде в США, де буде продана з аукціону. Отримані кошти спрямують на потреби ЗСУ.

Про це розповів автор картини Дмитро Кришовський під час відкриття персональної виставки у Черкасах, повідомляє "vikka".

У Черкасах відбулось відкриття виставки художника з Черкас Дмитра Кришовського. Роботи представлені у різних стилях: графіка, живопис, графічний дизайн.

- Деякі роботи робились до війни, деякі під час, – говорить Дмитро.

Власне, сам Дмитро народився і виріс у Черкасах.

- Для мене Черкаси є особливим місцем. Тут я народився, тут я вчився, тут я починав малювати самостійно. Бігав по дворах, по стройках, малював графіті. Це моя перша виставка особиста в Черкасах. Для мене це дуже важливо, – зазначив він.

Одночасно з презентацією виставки відбулося відкриття нової галереї «Склад №5». Першою подією стала виставка графіки та об’єктів Дмитра Кришовського.

- Ми хочемо виставляти тут цікавих художників, проводити квартирники, майстер-класи та перфоманси, – розповів організатор галереї «Склад № 5» Олександр Чорновол.

Виставка триватиме місяць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору