Карти в іконах та наркотики у взутті: які оригінальні передачі надходили до Черкаського СІЗО (відео)

05 квітня 2019, 19:30

 

Саморобні зарядні пристрої, алкоголь та наркотичні речовини. Такі речі виявляють працівники слідчого ізолятора у передачах та посилках, які надходять до підслідних та засуджених. Про це йдеться у сюжеті «UA:Черкаси».

Зі слів начальника відділу режиму та охорони Андрія Кононенка, з початку 2019 року в ізоляторі вилучили 11 заборонених предметів у переданих пакунках для людей, які перебувають в установі.

- Ми перевіряємо всі предмети, щоб там не було нічого забороненого. Сипучі - прощупуємо, потім пересипаємо. Якщо під час огляду виявиться підозрілий предмет, то його вилучаємо та передаємо в дохід держави, - розповів інспектор відділу охорони Олексій Пузенко.

У Черкаському СІЗО вже є ціла колекція предметів, які найчастіше намагаються передати підслідним. ЇЇ зібрали за останні три роки.

Серед унікальних експонатів саморобна ікона з подвійним дном, де заховані карти, або наркотичні речовини у взутті. Також підслідні використовують не за призначенням книги, зокрема вирізають у них отвори, щоб ховати телефони.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору