Карась прогнозує ще один імпічмент Одаричу

17 листопада 2014, 11:10

Повертатися у політику екс-заступник міського голови Павло Карась не планує. Вимагає лише покарання посадових осіб, які намагалися його засудити, та вже прогнозує новий імпічмент Одаричу.

Про це він розповів в ефірі МедіаМайдану.

Революцію завжди роблять одні люди, а користуються її результатами інші. Тому екс-заступник міського голови обіцяє лише спостерігати за тим, що відбувається в Черкасах і не брати участі в політичному житті міста.

– Політичні посади поділені між політичними партіями за квотним принципом. Більшості цих людей не було, коли по 20 осіб виходило на площу. А тепер вони змінили свій світогляд і з’явилися у владі – нехай тоді працюють, – говорить Павло Карась.

Він прогнозує недовговічність виконкому й наголошує на тому, що довго міським головою Сергій Одарич не буде.

– Двічі в одну річку не ввійдеш. Одарич довго мером не буде – він роздає інтерв’ю, але ситуацію в місті не контролює і скоро буде імпічмент. Олександр Радуцький уже зробив для цього два важливі кроки: став секретарем і зробив подання на виконком. І це товариство нормально не працюватиме, – прогнозує Павло Карась.

За його словами, єдине чого зараз прагне – покарання винних міліціонера, прокурора й суддю, які хотіли запроторити його до в’язниці на 15 років.

– Я хочу, щоб ці люди не працювали. У прокуратурі мені не сказали нічого, у суді щось рік вивчатимуть, міліція мовчить. Порушену кримінальну справу закрили, але цих людей потрібно знайти й покарати. Я доведу цю справу до кінця, бо нам потрібно очищати владу, – запевнив екс-заступнник міського голови.

Крім того, він вимагає звільнення суддів, які обмежували мирні зібрання через надумані причини. Говорить, довго чекав якихось змін у владі й реальної люстрації, однак поки що нічого не відбувається.

Поділитись

Коментарі

Вгору