“Азот” нарешті порозумівся з містом?

17 листопада 2014, 11:33

66_big

Відносини між ПАТ "Азот" та містом нарешті виходять на зовсім інший рівень. Якщо раніше їх можна було назвати досить складними, то сьогодні є надія, що підприємство почне активно співпрацювати з Черкасами.

Принаймні, так вважає депутат Черкаської міськради Іван Сухарьков, інформує кореспондент Про Все.

- Ми втомилися від ситуації, коли не могли домовитися з містом щодо передачі тролейбусів і вирішення заборгованості КП "Водоканал" перед ПАТ "Азот". Наразі стосунки між "Азотом" і містом виходять на інший рівень. Є перспективи розвитку комунальних підприємств Черкас. Ми можемо запропонувати на взаємовигідних умовах роботи, які ці КП зможуть проводити на нашому підприємстві, щоб вони вийшли із боргової ями. У нас дуже великий бюджет. Місто не відірване від заводу і навпаки. Переговори постійно проводяться. Не можна таке велике підприємство відірвати від міста. Вирішення питання по тролейбусах дасть можливість городянам їздити на цьому транспорті по доступній ціні. І це потрібно зробити швидко, - заявив Іван Сухарьков.

Реакцією на його депутатський запит було створення комісії, яка буде займатися вирішенням проблемних питань у відносинах ПАТ "Азоту" з комунальними підприємствами "Черкасиводоканал" та "Черкасиелектротранс".

- Ставши секретарем міськради, я пообіцяв, що зможу консолідувати депутатський корпус, і ми почнемо вирішувати питання, які зайшли в глухий кут. На мою думку, особливі стосунки Сергія Одарича і Валентини Жуковської привели до того,  що у нас наразі тепер є проблеми з КП "Черкасиводоканал" і "Черкасиелектротанс". Людям вже два роки тому обіцяні тролейбуси, які ніяк не можуть вийти в місто, - наголосив секретар міськради Олександр Радуцький, який очолив комісію.

За його словами, на цьому тижні ці питання планують опрацювати і найближчим часом знайти вирішення проблем.

Поділитись

Коментарі

Вгору