Канівський військкомат закликає з’явитися всіх юнаків 2000 року народження

13 січня 2017, 15:35

36_big-Канівський військкомат закликає з'явитися для приписки всіх юнаків, що народились у період з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно та постійно або тимчасово проживають на території міста Канева та Канівського району. Про це йдеться у наказі Канівського військового комісара, підполковника Віталія Орла, інформує «Kanos».

Як зазначається у тексті документу, всі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Канів, вул. Торгова 6, Канівський ОМВК у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у попередньо отриманій повістці.

Водночас, громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 1 лютого 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Зауважимо, що на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку в Канівський об’єднаний міський військовий комісаріат.

Поділитись

Коментарі

Вгору