Канівський військкомат готується до приписки юнаків до призовної дільниці

07 грудня 2017, 08:27

З нового року в Канівському об’єднаному міському військовому комісаріаті стартує приписка юнаків до призовної дільниці. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет в ході чергового засідання у середу, 6 грудня.

Триватиме приписна кампанія з 1 січня по 30 березня 2018 року. Медичні комісії проходитимуть при Канівському ОМВК з 15 по 19 січня 2018 року.

Цього разу до призовної дільниці приписуватимуть юнаків, 2001-го року народження.

Проводитимуть приписку Канівський ОМВК спільно з відділом освіти, Канівською ЦРЛ, товариством сприяння оборони України, відділом з питань сім’ї, молоді та спорту, центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Також в ході засідання члени виконавчого комітету розглянули питання порядку денного щодо внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, приватизації державного житлового фонду, присвоєння нумерації по вулиці Канівська, надання допомоги малозабезпеченим громадянам в вигляді відходів деревини тощо.

По закінченню приписної кампанії, юнаки отримають приписне посвідчення - документ, який необхідний при вступі до вищого навчального закладу, працевлаштуванні, зміні місця проживання тощо.

За повідомленням Канівської міськради.

Вгору