Канівський проект «Променад-парку» переміг у І етапі програми «Мери за економічне зростання»

03 серпня 2017, 20:12

Канівський проект зі створення «Променад-парку» здобув перемогу у І етапі конкурсу проектів програми Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

У рамках ініціативи ЄС Управління економічного розвитку подало заявку на грант для реалізації проекту «Створення туристичного бізнес-простору ПРОМЕНАД-ПАРК задля сталого розвитку громади м. Канів».

Серед 103 міст-учасників конкурсу концепція проекту Канева отримала в Брюсселі високу оцінку і можливість участі в ІІ етапі відбору проектів.

На підтримку проектів громад та об’єднаних територіальних громад України з населенням до 150 тисяч жителів ЄС виділяє 4,5 млн. євро. Тривалість проектів – від 18 до 48 місяців.

Наразі управління економічного розвитку розпочало підготовку відповідного проекту на грантове фінансування для участі у другому етапі відбору. Оскільки кінцевий термін подачі заявок– 7 вересня 2017 року.

Коментарі

Вгору