Канівський духовий оркестр підкорює Європу (фото)

11 травня 2017, 14:51

Днями духовий оркестр Канівського коледжу культури і мистецтв (художній керівник і диригент Ростислав Близнюк) взяв участь у ІV-у Міжнародному фестивалі духових оркестрів в Чехії, інформує прес-служба Канівської міської ради.

Супроводжував оркестр відомий хореографічний колектив «Канівчанка» (керівник О.Горідько) та солістка оркестру Людмила Салтикова. Так, з 4 по 8 травня канівська делегація у складі 47 осіб відвідала європейську країну. Також у фестивалі взяли участь колективи з Польщі, Хорватії, Чехії та інших міст України.

Організатором фестивалю є музична школа міста Летовіце (Чехія), зокрема, директор навчального закладу Петр Крівінка і староста муніципалітету Володимир Міфек та місцева влада.

- Господарі фестивалю організували теплу дружню зустріч учасникам, - ділиться своїми враженнями керівник оркестру Ростислав Близнюк. – Ми мали змогу продемонструвати Європі свою концертну програму, поспілкуватися з іноземними колегами, обмінятися творчими ідеями та репертуаром, налагодити дружні стосунки.

Оркестр коледжу гідно представив музичне мистецтво і культуру України, про що свідчать отримані відзнаки і нагороди фестивалю. Утім, найбільша винагорода для артиста і музиканта – це вдячні оплески глядачів.

- Неодноразово увесь зал стоячи дякував українцям за їхню творчість, що було особливо приємно, - ділиться враженнями Ростислав Близнюк.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору