Канівському чиновнику і його спільнику дали по чотири роки в’язниці

24 листопада 2015, 18:07

суд

За одержання неправомірної вигоди засуджено головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів одного з районів області та його спільника.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Черкаської області належно, принципово та в повному обсязі підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому стосовно головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів одного з районів області та його спільника, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вироком Канівського міськрайонного суду від 20.11.2015 вказаного посадовця засуджено до 4 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки та з конфіскацією належного йому майна, а його спільнику призначено покарання за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна.

На цей час вирок не вступив в законну силу.

Поділитись

Коментарі

Вгору